[rev_slider_vc alias=”home-page” el_class=”grad-slider”]

PROGRAMS

For individuals

CERTIFICATE

For individuals

AFFORD

For individuals

DISCOVER EDUMA

Don't Hesitate to Ask

Open Day 2018

We are an academic residential college made up of students, scholars, old collegians and staff members. Our rich history is the foundation for our values.

  • Saturday, 26 August 2017
  • 9am – 4pm
  • 125 Birmingham, UK

Latest News

CHOOSE THE EDUMA EXPERIENCE

We are an academic residential college made up of students,scholars, old collegians and staff members. Our rich history is the foundation.

We are diverse, welcoming, accepting and passionate aboutbeing the best we can be. Join us to make yourcollegeexperience unforgettable.

New Events

100
%
Passing
100
People Working
55
K
Students Enrolled
40
Years of experience

Course Collection

Değerli idarecilerim ve öğretmenlerim bana 1 yıl boyunca tuttuğunuz ışık ile yoluma devam edeceğim. Gösterdiğiniz ilgi ve alakayı hiçbir zaman unutmayacağım.Öğrettiğiniz yöntemlerle hayatın zorluklarını aşarak yaşama daha da güçlü sarılacağım. Bana verdiğiniz sevgi bağlarını sonsuza kadar kalbimde taşıyacağım.Sizlere layık öğrenci olduğumu her ortamda göstereceğim. Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.

_Beyazıt Ö.,

Canım hocalarım acısıyla tatlısıyla birlikte çok güzel yıllar geçirdik.Ömrüm olduğu müddetçe üzerimdeki emeklerinizi , bize verdiğiniz sevgiyi ve şefkati , bize gösterdiğiniz saygıyı ve sabrı hiçbir zaman unutmayacağım. Biz arkadaşlarımla ve sizlerle birlikte kocaman bir aile olduk. Benim artık ikinci bir ailem de sizlersiniz. Hepinizin üzerimde ayrı ayrı çok büyük emekleriniz var . Eğitim Koçum Demet Hocam ve İlknur Hocam'ın da ayrı ayrı emekleri çok büyük.Onlar da benim ikinci annem oldular her şeyimle ilgilendiler . Ne yapsak hakkınızı ödeyemeyiz hocalarım. Hakkınızı helal edin . Benim de hakkım eğer varsa sonuna kadar helal olsun. Saygı ve hürmetlerimle ellerinizden öper sizi her zaman kalbimde taşıyacağımı bilmenizi isterim...❤️❤️????

_Merve G.,

Canım hocalarım ve arkadaşlarım ben bu bir sene içerisinde okulda nasıl aile olunur onu öğrendim. Başta İlknur hocamın söylediği sözlerle karnımın doymasını,Fatma hocamın koçluğunu,İnci hocamın beni hep yemek yerken yakalamasını, ilkay hocamın derslerde şarkı söylemesini, Melih hocayla derslerde şakalaşmalarımızı, Pınar hocamın derstte soğuk espiriler yapmasını,Demet hocamın beni çıkışa çağırmasını, Hatice hocamın cimciklemesini ve daha nicesini çok özlüyücem.Bana bu bir sene içerisinde kattıklarınız için teşekkür ederim.Tekrar mutlu günlerde görüşmek dileğiyle hoşçakalın.Hepinizi ayrı ayrı seviyorum ❤️???

_Şule E.,

slide1
Ağlaya zırlaya okula yazıldığımi biliyorum şuan sorun asla pişman değilim hatta keşke daha önce yazilsaydim diyorum bu okula geleli fazla zaman olmadı ama şuan belkide başta siz olmak üzere tüm öğretmenlerimin emeği çok üstümde geldiğimde 0 dım. Uğrasarak emek vererek her şeyin güzel olabileceğini öğretiniz.İlknur hocam ve Fatma hocamin emeği çok üzerimde kizsalarda bağırsalarda hepsi benim içimdi . Tüm öğretmenlerimin hakları ödenmez. İyiki sizler tanımışım. Bit öğretmen değilde abi abla anne babalik ettiniz bize. Arkadaşlarımin yeride çok ayrı hepsini ayrı ayrı çok seviyorum. iyiki görkem Anadoluya gelmişim. Hakkınızı helal edin hepinizi cokkkkkkkkkkk cokkkkkkkkk seviyorum öğretmenlerim ve tabiiki de arkadaşlarım ♥️♥️♥️

_Merve K.,

FAQs Eduma

Working Hours

  • Monday, Wednesday 8:00 – 8:40
  • Thursday, Friday 8:45 – 9:30
  • Saturday 9:35 – 10:20
  • Holidays 10:40 – 11:20

Subscribe Here

All Eduma, All the time

Explore Eduma
24 Hours
There’s always something amazing happening at Michigan. Whether it’s on campus or around the world, our students, faculty, staff and alumni are out seizing the day as shown in the slideshow below suspendisse potenti.
[thim-twitter layout=”slider” username=”thimpress” number=”3″]