Misyonumuz

İnsanın, insan olduğu için değerli kabul edildiği bir dünya ile düşünen, girişimci, sorumluluk alabilen insanlığa katkı sağlma yolunda yürüyen bir nesil yetiştirmek.

İşte böyle bir misyon ile yola çıktık. Bu hayale ancak eğitim ile ulaşılabileceğine olan inancımız bizleri bir araya getirdi. Biz eğitimciler olarak bu hayale gönül vedik. Dünyamızı ve geleceğimizi şekillendirecek yeni nesillleri bilim ve aklın ışığında, insani değerlerin eşliğinde yetiştirmek istiyoruz.

Tek amacımız var eğitmek çünkü biz eğitimciyiz!

55000
Takipçi Sayımız
18
Öğrenci Koçu
105
Mezun Öğrenci
102
Üniversiteye Yerleşen

“Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur.”

Mustafa Kemal Atatürk

Biz Kimiz?

İyi bir Üniversitenin yolu GÖRKEM’den geçiyor…
2100m2 kapalı alana sahip, tamamen eğitim ve öğretim düşünülerek dizayn edilmiş binamızda 14 derslik, fen laboratuarı, görsel sanatlar müzik atölyesi, spor salonu mevcuttur. Ayrıca sağlıklı beslenme ilkelerine uygun düzenlenmiş kantinimiz bulunmaktadır.
Öğrencilerimizin boş zamanını etkili ve verimli geçirmesi için satranç odası, kütüphane ve soru çözüm alanları mevcuttur.
Telafi ders programı, öğrenci seviyesine uygun program, hedefe yönelik program uygulamaları ile öğrencilerimizi akademik olarak başarıya taşıyoruz.
Gelişim bütündür anlayışı ile hareket ediyoruz. Öğrenciyi bilinçsel, sosyal ve kültürel bütün olarak görüp zeka alanlarının hepsini geliştirmeyi destekliyoruz.

2013

Bir gurup eğitim gönülüsü, öğrencileri sıkıştığı dört duvar arasından çıkararak doğayla tanıştırmak, hayatı öğretmek, sosyal bir çevrede nasıl başarılı olacağını göstermek ve öğrencilere mutlu bir gelecek sağlamak  üzere bir araya geldiler. Böylece Ankagenç Gençlik ve Spor Derneğinin ilk tohumları atıldı. Dernekleşme, kulüp oluşumu, federasyona kayıt vb.  işlemler tamamlanarak 2013 yılında resmi faaliyetler başladı.

Öğretmenlerimizle Tanışın

Alanlarında uzman tecrübeli ve dinamik öğretmenlerimiz:

Öğretmenlerimiz
vesikal__k_yeni

İlknur KOÇDAŞ

Türk Dili ve Edebiyatı
ayşe_er1

Ayşe Er

Matematik Geometri Öğretmeni
matematih-fatihokuç

Fatih Okuç

Matematik Öğretmeni
hasretburakdemirtaş2

Hasret Demirtaş Burak

Kimya Öğretmeni
ayşehilaloluk

Ayşe Hilal OLUK

Biyoloji Öğretmeni
berivansezginfizik

Berivan Sezgin

Fizik Öğretmeni
demetakkaya

Demet AKKAYA

Edebiyat Öğretmeni
mervedemir

Merve Demir

Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
burakkanibir

Burak Kanıbir

Tarih Öğretmeni
cografya

Yasemin Akkan

Coğrafya Öğretmeni
fatma

Fatma BORA

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
müberraalkan1

Müberra ALKAN

Beden Eğitimi Öğretmeni
kerememraherdem

Kerem Emrah ERDEM

İngilizce Öğretmeni
masume-Ilisu

Masume Ilısu

Rehberlik ve Psikolojik Danışma