• Bizi Takip Edin
  • Bizi Arayın03122440022
  • Login

Anadolu Lisesi

Ankara'nın en yüksek üniversiteye kayıt başarısı %95 !

Fen Lisesi

Özel sınıflar özel öğrenciler gerektirir. Siz de yerinizi alın.

Kişisel Gelişim Kursu

Tüm sınıflarda İngilizce, Etüd ve aradığınız herşey burda.

KURUCU MÜDÜRÜMÜZÜN HOŞGELDİN MESAJI

Lise eğitimi bizim işimiz. Bir öğretmen olarak yalnızca en iyi bildiğimizi yapmak için bu yola girdik. Biz eğitimciyiz. İşini bilen tecrübeli kadromuzla öğrencilerimizi iyi bir insan olarak üniversiteye göndereceğiz.

Hakkımızda

Eğitim sektöründe 2010 yılından beri çalışıyoruz. 2016 yılında da tüm tecrübemizi yansıttığımız lisemizi Etimesgut halkı ile tanıştırdık. O günden beri ençok üniversite kazandırma oranları ile Ankara'nın en iddialı okuluyuz. Sadece çok iyi öğrencileri değil tüm öğrencilerimizi Üniversiteli yapıyor onlara Görkemli bir gelecek sunuyoruz.

 

Sizi aramızda görmek bize büyük mutluluk verecek

Ankaranın eğitim ve öğretiminde bir numaralı okuluna kayıt olmak için bir telefon etmeninz (03122440022) yada okul veya kurs binamızı ziayret etmeniz yeterli olacaktır.

Okulumuz Pazar hariç hergün açıktır. Ders saatlerinde cadde girişi kapalı olup yan sokaktan yönetim katına giriş yapabilrisiniz. Sizin ile daha iyi ilgilenebilmemiz için lütfen randevu alınız.
Meslek Liseli öğrencilerimiz 10 sınıf sonuna kadar kayıt yaptırabilirler. Ancak 11 ve 12 sınıf öğrencilerimiz için yöntemler biraz uzun bu konuda en son bilgiler için okulumuza uğramanızı rica ediyoruz.
Evet zorunlu. Sizin için seçtiğimiz özel kıyafetlerimizle rahat ve şık olacaksınız. kıyafetlerle ilgili görüntüleri sayfalarımızda görebilirsiniz.

Görkem Lise Görkem Kurs

Görkemli olmak çok kolay

 

Sayılarla okulumuz

Hiç bir başarı tesadüf değildir, mezunlarımız artık meslek sahibi. Kimi doktor, kimi mühendis, kimi hemşire, kimi subay yada komiser, pilotumuz bile var.

95

% Yerleştirme oranı

14

Yıllık Tecrübe

100

Sınavlara ve müfredata uygunluk

22

Eğitim Koçu

TECRÜBELİ ÖĞRETMEN KADROMUZ...

Görkemli öğretmen kadromuz tüm tecrübe ve akademik birikimlerini öğrencirimize aktarırlar.Bizim birinci önceliğimiz öğrencilerimiz.

 

Hakkımızda Neler Söylediler

Mezun öğrencilerimizin hakkımızdaki düşüneleri.