Görkem Hakkında Merak Edilenler

Sorularınıza Cevaplar Burada

Fen & Anadolu Lisesi

Ankaranın eğitim ve öğretiminde bir numaralı okuluna kayıt olmak için bir telefon etmeninz (03122440022) yada okul veya kurs binamızı ziayret etmeniz yeterli olacaktır.
Okulumuz Pazar hariç hergün açıktır. Ders saatlerinde cadde girişi kapalı olup yan sokaktan yönetim katına giriş yapabilrisiniz. Sizin ile daha iyi ilgilenebilmemzi için lütfen randevu alınız.
Meslek Liseli öğrencilerimiz 10 sınıf sonuna kadar kayıt yaptırabilirler. Ancak 11 ve 12 sınıf öğrencilerimiz için yöntemler biraz uzun bu konuda en son bilgiler için okulumuza uğramanızı rica ediyoruz.
Bölgenizdeki öğrenci sayısına göre servis durumu güncellenmektedir. Ancak Batıkent Çakırlar Eryaman Elvankent bölgesine servisimiz genellikle oluyor

GÖRKEM Kurs

Ortaokul öğrencilerimize 5,6,7 sınıflar ile LGS kurslarımız, Lise öğrencilerimize 9,10,11 sınıflar ile YKS kurslarımız, tüm yaş grupları için İngilizce kurslarımız(YDS ) vardır.
Evet. Mezunlar ile açık lisede okuyan öğrencilerimiz için özel müfredatlı grubumuz bulunmaktadır.
Kursumuz her gün açık olacak. Ancak Mezun grupları, YKS ve LGS grupları ile ara sınıfların ders ve etüt yoğunlukları farklı olacaktır. Ders ve etüt programlarımızın ayrıntısı için Kurs binamıza veya okulmuza sizleri bekliyoruz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?